Contact us

Workshops

Unlocking Your Creativity

Kupowanie usług i zarządzanie współpracą z Software House

Description

Szkolenie w formie warsztatowej dotyka najbardzie wrażliwych punktów współpracy Klienta z Software House. Jak wybrać optymalną technologię do tworzenia i utrzymania oprogramowania? Fixed price, czy time & materials? Kluczowe elementy umowy z wykonawcą i kod źródłowy. Co powinna zawierać dokumentacja, gdybyśmy w przyszłości chcieli zmienić wykonawcę? Na te i inne pytania odpowie Yaroslav Shatkevich, CTO firmy The Story na co dzień odpowiedzialny za zarządzanie programistami i podwykonawcami.

Warsztatowa część zaprosi uczestników do wspólnej pracy nad metodami i narzędziami planowania projektu IT dla nieprogramistów, ustalimy role podczas realizacji projektu, zastanowimy się nad tym, co powinna zawierać specyfikacja prac IT, a także porozmawiamy o cyklu życia oprogramowania i porównamy go do cyklu życia produktu.

To whom

Dla firm i startup'ów, które stoją przed decyzją o wyborze podwykonawcy - zespołu web developerów lub Software House'a. Dla menedżerów średniego i wyższego szczebla, którzy chcą czuć się pewnie w rozmowach z wykonawcami oraz muszą kontrolować proces.

Workshop details

4-godzinny program

About the Instructor

Yaroslav Shatkevich jest współzałożycielem i CTO firmy The Story. Zaczynał od programowania na papierze, kiedy pierwsze komputery personalne dopiero pojawiały się w otwartej sprzedaży. Spędził ostatnie 17 lat kodując, ucząc, delegując i planując. Fascynat planowania prac programistycznych, autor specyfikacji, DevOps. Wyróżniany przez Awwwards, nagrodzony iF Design Award 2018.

Archive

Join to the workshop